تبلیغات
sport_game_cinema - آتش زدن ابلیسک و ستاره نحس در 22 بهمن + فیلم و عکس


sport_game_cinema

وبلاگ گلسفید جقلان وبلاگی برای تمام فصول

این اتفاق شاید اولین بار است که در گوشه ای از جهان و اما در ملا عام و به شکل خودجوش و بدون هیچ ترسی از نفوذی های شبکه جهانی استعمار انجام می شود.

مشـرق - آتش زدن مهمترین نمادهای جریان صهیونیزم جهانی و شبکه فرقه ای فراماسونری در راهپیمایی عظیم سالگرد پیروزی بزرگترین انقلاب ضدصهیونی جهان در 22 بهمن امسال، اتفاق مهمی بود که تقریبا تمام رسانه های داخلی در پوشش آن کم گذاشتند؛ با اینکه این اتفاق در خیابان آزادی تهران و با حضور جمعی از مردم صورت پذیرفت. اما این مهم قطعا مورد توجه و دقت ویژه جریان صهیونیزم قرار گرفته است.

تقدس این دو نماد شیطانی در نزد فراماسونها و فرقه های شیطان پرستی تا حدی است که آن را می پرستند. ابلیسک که در میادین اصلی اکثر کشورهای غربی و  حتی در مقابل کلیسای کاتولیک و کنگره امریکا و ... قرار داده شده در طول هزاران سال به عنوان نماد شیطان و پرستش او شناخته می شود. این اتفاق شاید اولین بار است که در گوشه ای از جهان و اما در ملا عام و به شکل خودجوش و بدون هیچ ترسی از نفوذی های شبکه جهانی استعمار انجام می شود.

نماد ابلیسک به حدی در نزد اسلام منفور و نحس شناخته می شود که در مراسم حج ابراهیمی و هنگام رمی جمرات، از این نماد به عنوان شیطان استفاده شده و سالها به آن سنگ زده می شده است. اما در سالیان اخیر، وهابیون صعودی که ارتباطهای عجیبی با فراماسونری جهانی دارند، دورتادور این نماد را در مراسم حج دیوار کشیده اند تا به نماد شیطان سنگ پرتاب نشود؛ این در حالی است که جرأت تخریب آن را نداشته و تنها آن را بین دیوارها محصور کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

نماد شیطان (ابلیسک) در رمی جمرات بعد از خیانت وهابیون

 

نماد شیطان در رمی جمرات پیش از اقدام وهابیون برای تغییر آن

 

نماد آلت شیطان (ابلیسک) در میادین اصلی کشورهای غربی

 


نوشته شده در پنجشنبه 5 اسفند 1389 ساعت 10:27 ب.ظ توسط سروش جهان سیر گلسفیدی نظرات | |
طراح قالب پیچك دات نت