تبلیغات
sport_game_cinema - صحبت های مربیان دو تیم بعد از بازی


sport_game_cinema

وبلاگ گلسفید جقلان وبلاگی برای تمام فصول

افشین قطبی

افشین قطبی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه ابوظبی، حدود یک دقیقه درباره بازی ایران مقابل کره‌شمالی صحبت کرد.

قطبی در پاسخ به سوال خبرنگار اماراتی گفت: «از نتیجه به دست آمده خوشحالم به خصوص که این پیروزی در غیاب چند بازیکن اصلی به دست آمد که من به آنها استراحت داده بودم.»

وی ادامه داد: «2 پیروزی متوالی مقابل دو حریف قدرتمند در جام ملت‌های آسیا امیدوارکننده است و من امیدوارم با اعتمادبه‌نفس به دست آمده بتوانیم به حدف اصلی خود که فتح جام است، برسیم.» قطبی سپس با گزارشگر اماراتی خداحافظی کرد و برای حضور در کنفرانس مطبوعاتی به سالن کنفرانس رفت.

سرمربی تیم ملی ایران امیدوار است بتواند شرایط تیم ملی را تا بازی مرحله پلی‌آف حفظ کند.


كیم جون هان
- كیم جون هان، ‌سرمربی تیم ملی كره‌شمالی بعد از شكست امروز مقابل ایران، مدعی شد كه ایران در این بازی تنها دو موقعیت گل داشت.
به گزارش خبرنگار اعزامی ایلنا به دوحه، ایران در دومین بازی خود در جام ملت‌های آسیا كره‌شمالی را یك بر صفر شكست داد و چند موقعیت دیگر برای گلزنی داشت. با این حال جون هان در كنفرانس خبری بعد از بازی گفت كه ایران موقعیت چندانی نداشت:« بازیكنان ما خوب بازی كردند. ما فقط یك گل خوریم كه نقشه‌هایمان را به هم ریخت. ما در آن دقایق تمركزمان را از دست دادیم و نتوانستیم برنامه تاكتیكی‌مان را اجرا كنیم. این گل تیم ما به هم ریخت. ایران موقعیت‌های زیادی نداشت. دو موقعیت گل داشت كه از یكی از آنها استفاده كرد و به پیروزی رسید.»
یكی از خبرنگاران از جون هان پرسید كه او بین دو نیمه به بازیكنانش چه گفت كه او پاسخ داد:« من به آنها گفتم كه بازی را با همان كیفیت نیمه اول ادامه دهند و فقط مراقب مهاجمان ایران باشند. از آنها خواستم كه با پاس‌های سریع و پشت‌سرهم به دروازه ایران نزدیك شوند. اما ما در نیمه دوم خیلی زود گل خوردیم و نقشه‌هایمان به هم ریخت.»
جون‌هان هنوز به صعود تیمش امیدوار است:«‌صعود ما حساس شده است. در بازی آخر و مقابل عراق شرایط برای ما خیلی حساس شده است. ولی ما بازی همه تیم‌ها را دیده‌ایم و همه چیز را بررسی كرده‌ایم. نقاط قوت و ضعف آنها را می‌دانیم. هر طور كه شده باید بازی بعد را ببریم و صعود كنیم.»
انتقادی كه به تیم جون‌هان گرفته شد این بود كه آنها سنتی و غیرخلاقانه بازی می‌كنند. جون‌هان این ایراد را نپذیرفت:« بازیكان من با هر روشی می‌توانند بازی كنند و می‌توانند خلاقیت به خرج دهند. این طور نیست كه آنها فقط ماشینی و سنتی بازی كنند.بازیكنان من با بازی منظم، در ضد حمله‌ها می‌توانند به گل هم برسند.»


نوشته شده در شنبه 25 دی 1389 ساعت 08:14 ب.ظ توسط سروش جهان سیر گلسفیدی نظرات | |
طراح قالب پیچك دات نت